Лига наций. Игрок Динамо крадет победу у Беларуси, разгромные поражения Кипра и Болгарии, камбэк Румынии

2 hours ago 1

О 21:45 стартували 4 поєдинки Дивізіону C. Північна Ірландія швидко взялася за розгром Болгарії, три голи в сітку воріт гостей влетіло ще до перерви. У другому таймі господарі ще двічі вкололи болгар і довели рахунок до непристойного.

Північна Ірландія – Болгарія 5:0

Голи: Прайс (15, 29, 81), Мітов (32, автогол), Мадженніс (89)

Одночасно Білорусь приймала на нейтральному полі в Угорщині національну збірну Люксембургу – розійшлися миром, 1:1 (забив Жерсон Родрігеш). Ситуація в групі №3 така після 4 турів: Північна Ірландія перша (7 очок), далі йде Білорусь (6), Болгарія третя (5), а Люксембург замикає таблицю (2 бали).

Білорусь – Люксембург 1:1

Голи: Політевич (54) – Ж. Родрігеш (78)

Також Румунія на виїзді організувала камбек у матчі з Литвою. Господарі забили першими, гості відігралися ще до перерви, а на екваторі другого тайму вирвали перемогу.

Литва – Румунія 1:2

Голи: Кучіс (7, з пенальті) – Марін (18, з пенальті), Дрегуш (65)

Ну а Косово каменя на камені не залишив від Кіпру. Спокійна перемога господарів, один гол у першому таймі, і ще два в другому. У групі №2 лідирує Румунія (12 очок). Косово йде на другій сходинці (9). Кіпр безнадійно відстав (3 бали), а Литва взагалі без очок.

Косово – Кіпр 3:0

Голи: Ррахмані (30), Краснікі (52), Сахіті (70)