Месси ударно вернулся после травмы: в первом же матче оформил 2+1. Кривцов поединок Интера Майами пропустил

6 days ago 7

У матчі регулярного чемпіонату MLS “Інтер Маямі” грав вдома проти “Філадельфії Юніон”. Матч завершився з рахунком 3:1.

Вперше з 15 липня – тоді проводився фінал Кубка Америки – на поле вийшов Ліонель Мессі. Він залікував травму щиколотки і з’явився у стартовому складі поруч з експартнерами по “Барселоні” Луїсом Суаресом, Серхіо Бускетсом і Хорді Альбою.

Першими забили гості. На початку другої хвилини точний удар з-за меж штрафного вдався данському футболісту Уре. Однак ще до перерви Мессі оформив дубль. А під кінець зустрічі аргентинець ще й асистував на Суареса.

Сергій Кривцов не потрапив до заявки “Інтера” на цей поєдинок. За останні п’ять матчів він зіграв одну хвилину.

Наразі “герони” лідирують у турнірній таблиці Східної конференції, випереджаючи другий “Цинцинатті” на 10 очок.