Лига наций. Сербия — Испания 0:0. Белградская стена выстояла

2 weeks ago 11

Іспанія розпочала нову Лігу націй з осічки в Белграді.

Занадто розслаблено, навіть вальяжно почала поєдинок "Фурія Роха", а в цей час серби, які суттєво омолодили склад після провального літа, вгризалися в кожен м'яч.

Підсумок: у першому таймі саме серби мали найкращий момент, але Йович не реалізував вихід сам на сам після ідеального пасу Живковича — повз ворота.

Іспанія ж до перерви майже не турбувала Райковіча — у Руїса, Ямаля та Ніко зовсім не пішли удари, а спроби Айосе Переса та Кукурелли не були небезпечними.

6 - Dani Carvajal ???????? has picked up six yellow cards (including the double against Germany at the last Euro) in his last 12 games with the Spanish side , the same as in his previous 38 games with the national team (six). Intensity#SERBIASPAIN pic.twitter.com/7GCnh55rqo

— OptaJose (@OptaJose) September 5, 2024

Трохи краще стало у "Фурії" в другій половині — насамперед, завдяки втомі сербів, які вже остаточно відійшли назад і хвилини з 55-ї майже не контратакували. Був непоганий штрафний від Ілича, але це все.

Іспанія ж поступово включалася в матч — були в неї непогані удари Ямаля, і момент Карвахаля після закидання Ламіна, і Ніко головою міг забити. Втім, квінтесенцією гри "Фурії" сьогодні став момент Фабіана Руїса хвилин за 12-13 до кінця — отримавши м'яч перед воротами, хавбек "ПСЖ" почав укладати на газон весь захист, і його обікрали.

Мабуть, не відійшли ще ментально від Євро іспанці — і ось вона, негайна розплата.

А ось сербів сьогодні хвалимо — на тлі того бардаку, що був на Євро, це просто небо і земля.

0 - After losing three of their last four matches against Yugoslavia (W1), the Spanish side ???????? have not lost any of their six matches against Serbia ???????? (W3 D3). Change#AskOpta#AskOptaJosé#NationsLeague pic.twitter.com/vXMU2Thfsu

1-й тур Ліги націй. Белград. "Райко Митич"

Сербія — Іспанія — 0:0

Сербія: Райкович - Еракович (Шимич, 46), Миленкович, Павлович - Неделькович, Ілич (Стефан Митрович, 85), Лукич, Бирманчевич - Самарджич (Ратков, 74), Живкович (Бєлич, 62) - Йович (Груїч, 74)

Іспанія: Рая - Карвахаль, Ле Норман, Ляпорт, Кукурелья (Грімальдо, 57) - Субіменді, Фабіан Руїс (Педрі, 76) - Ямаль, Ольмо (Хоселу, 82), Ніко Вільямс (Ферран Торрес, 82) - Айосе Перес (Оярсабаль, 57)

Попередження: Еракович, 5, Бірманчевич, 43, Беліч, 69 — Айосе Перес, 21, Карвахаль, 27, Ямаль, 41, Ле Норман, 59, Ольмо, 67

Завдяки осічці чемпіонів Європи таблицю групи сьогодні очолила Данія.

Великою мірою за це треба дякувати арбітрам, які побачили вилучення в Ельведі в епізоді, де і жовтої можна було не давати.

До цього на полі точилася рівна боротьба з невеликою перевагою господарів, у яких не реалізував рандеву з Кобелем Каспер Дольберг.

Ну, а після вилучення пішов уже інший футбол, і під завісу зустрічі Наті геть втомилися, пропустивши трохи сумбурну, але потужну атаку по центру. Для автора голу — 19-річного нігерійця за походженням Патріка Доргу — це був дебют за збірну, і одразу переможний м'яч.

SUPER SUB PATRICK DORGU ????????(2004) BREAKS THE DEADLOCK WITH A GREAT FINISH WITHIN A MINUTE OF COMING ON FOR HIS SENIOR INTERNATIONAL DEBUT!!!
SUPER SUB ANDREAS SKOV OLSEN WITH THE ASSIST!