ARTICLE AD BOX
Чимала кількість втрат основних футболістів змусила Лі Карслі йти на цікаві кадрові рішення. Він вже зовсім скоро покине пост головного тренера збірної Англії і передасть цю команду Томасу Тухелю. На листопадову міжнародну перерву у нього вийшла неймовірна кількість дрібних травм, через які довелось експериментувати.
Цікаво, що з цими експериментами вийшли зміни не лише кадрові, але і по самому підходу та стилю. Якщо під час перших матчів Карслі його підопічні летіли в атаку, причому всі, то тепер ми бачимо якісь відгуки Ґарета Саутґейта в плані прагматизму.
Але місяць тому у нього були основні гравці і вони на "Уемблі" програли цій Греції, практично нічого не створивши. Тому молодь повинна була щось змінювати і дивувати. Це й них частково вийшло. Перший вихід у старті для Мадуеке, перший вихід взагалі за збірну від Голла та Джонса, це все було дуже цікаво.
Вже на перших хвилинах гості в Афінах забрали володіння м'ячем і почали створювати гостроту. Завдяки старанням Мадуеке та Беллінґема вийшло оформити чудовий момент, що був конвертований у гол Оллі Уоткінсаом. Джуд відправив по вільному флангу Ноні, який трішки змістився в центр, обіграв захисника і виконав простріл до штрафного майданчика, де ніким неприкритий Уоткінс легко переправив круглого у сітку воріт Влаходімоса.
Здавалось, що від цього можна грати далі і забивати більше, адже суперник почне менше думати про оборону і все більше про атаку, але сталось по-іншому. Ні, команда Йовановича не полетіла зрівнювати, англійці просто не дозволили їм це зробити. Але і самі "три леви" не те щоб дуже активно бігли збільшувати свою перевагу.
Це було скоріше повільним рухом м'яча з його володінням і рідкісні випади, які нічим не закінчувались. Якщо гострота в Англії і була, то саме з флангу Мадуеке, який створив чимало проблем Цимікасу, а якщо говорити про атаки греків, то там відзначаємо Рота і його правий фланг.
У другому таймі ми продовжили бачити вже звичну картину, хотілось більше активності від господарів, адже їхній гол міг би оживити цю гру, проте моментів було вкрай обмаль. Згадується хіба що непоганий стандарт у середині другої половини, коли "елліни" все ж не змогли переграти Пікфорда.
Втім з плином часу команда Лі Карслі сідала все глибше, даючи супернику більше контролю, але менше простору. Це, звісно, не автобус, але хіба "трьом левам" у будь-якому складі так пасує? Хоча, після ери Ґарета Саутґейта їм пасує все, що завгодно. Але цікавий момент полягає у тому, що різниця голів у цьому матчі може зіграти ключову роль при визначенні того, хто саме вийде з цієї групи з першого місця (у випадку, якщо Англія та Греція виграють свої останні матчі). Тому мотивація забивати більше є, хоча перенести бомбардирські звершення можна і на гру проти Ірландії через кілька днів.
Греції сьогодні не вистачало тієї агресії та жаги до боротьби, яку ми бачили у їхньому виконанні на "Уемблі" місяць тому. Сьогодні ця команда була все ж іншою, через що ми отримали і інший результат. Останні хвилини проходили з перемінною передачею ініціатив: господарі намагались проходити організований блок, а гості летіли у свої швидкі атаки. Перемогли другі.
Чергова швидка атака після виходу з оборони і Беллінґем отримав купу простору. Пробіг практично до штрафного майданчика і перед ним пробив точно у стійку, від якої м'яч відскочив у ноги Влаходімосу і залетів у сітку воріт. Саме цей гол вивів "трьох левів" на першу сходинку у групі і саме в такому положенні вони підходять до фінальної гри.
Сьогодні дали шанс чималій кількості молодих дебютантів. Пограли і Морґан Роджерс і Льюїс Голл, і Морґан Ґіббз-Уайт і Кертіс Джонс. Молода кров була явно більш мотивованою, по зрівнянню з дідами, що програвали грекам у жовтні. Цікаво, що саме двоє дебютантів організували і третій гол у ворота господарів, коли ті вже повністю розклеїлись. Це Морґан Ґіббз-Уайт увірвався до штрафного майданчика і прострілив на Джонса, який п'ятою переправив круглого у дальній кут воріт. 0:3.
Залишається останній крок: зіграти вдома з Ірландією не гірше, ніж Греція зіграє з Фінляндією.
Ліга Націй. Ліга В. Група 2, п'ятий тур
Стадіон: "Олімпійський" (Афіни)
Головний суддя: Даніель Зіберт (Німеччина)
Греція – Англія 0:3
Голи: Уоткінс (7), Влаходімос (78, автогол), Джонс (83)
Греція: Влаходімос — Рота, Мавропанос, Куліеракіс, Цимікас (Пелкас, 56) — Сіопіс (Манталос, 81), Зафейріс — Масурас (Константеліас, 70), Бакасетас (Йоаннідіс, 56), Цоліс — Павлідіс (Яннуліс, 56)
Англія: Пікфорд — Уокер, Ґейї, Конса (Голл, 46), Льюїс — Ґаллахер (Ґіббз-Уайт, 78), Джонс — Мадуеке (Боуен, 66), Беллінґем, Ґордон (Роджерс, 66) — Уоткінс (Кейн, 66)
Попередження: Масурас (22), Зафейріс (63) — Беллінґем (11), Ґаллахер (11), Пікфорд (27)