Кубок лиги. МЮ громит Барнсли, Ярмолюк помогает Брентфорду, Эвертон страдает без Миколенко

1 month ago 12

"Манчестер Юнайтед" взявся за розгром представника Ліги 1 вже на 16-й хвилині. Рашфорд відзначився з гольового пасу Гарначо. Далі Антоні подвоїв цифри на табло з 11-метрової позначки. Під завісу першого тайму Рашфорд і Гарначо помінялися ролями – вже англієць асистував аргентинцеві. Після перерви характер зустрічі не змінився. Маркус і Алехандро оформили дублі, не відстав у цьому компоненті й Крістіан Еріксен. Різниця в рівні команд непорівнянна, результат це підтверджує.

"Манчестер Юнайтед" – "Барнслі" 7:0

Голи: Рашфорд (16, 58), Антоні (35), Гарначо (45+2, 49), Еріксен (81, 85)

Job done.#MUFC || #CarabaoCup

— Manchester United (@ManUtd) September 17, 2024

Український захисник "Евертона" Віталій Миколенко не потрапив до заявки "ірисок" на матч. Нагадаємо, він був замінений у першому таймі поєдинку АПЛ з "Астон Віллою" (2:3), а головний тренер команди Шон Дайч пізніше сказав, що це сталося через захворювання. На "Гудісон Парк" "Евертон" приймав "Саутгемптон". В основний час, а саме в першому таймі, команди обмінялися голами – ще 45 хвилин футболістам не вистачило, і переможець визначився в серії пенальті. Далі йдуть "святі". До слова, єдиний 11-метровий у лотереї не реалізував ветеран Ешлі Янг.

"Евертон" – "Саутгемптон" 1:1 (5:6 у серії пенальті)

Голи: Дукуре (20) – Гарвуд-Белліс (32)

Серія пенальті: Кін, Макніл, Ндіайє, Ліндстрьом, Харрісон, Янг (не реалізував) – Фернандеш, Стюарт, Бреретон, Гарвуд-Белліс, Арібо, Брі

McCarthy match-winner ✊ pic.twitter.com/BqbNMbPwcy

— Southampton FC (@SouthamptonFC) September 17, 2024

Ще в одному матчі "Брентфорд" приймав "Лейтон Орієнт". У цьому поєдинку український хавбек господарів Єгор Ярмолюк вийшов у стартовому складі та провів на полі всі 90 хвилин. Проблем у "бджіл" із командою з Ліги 1 не виникло. Гості примудрилися відкрити рахунок, але фінальні цифри на табло колектив Франка встановив ще до перерви.

"Брентфорд" – "Лейтон Орієнт" 3:1

Голи: Карвалью (17), Дамсгор (26), Нергор (45) – Купер (11)

That Fábio Carvalho overhead kick ???????? pic.twitter.com/SchRG9wyY9

— Brentford FC (@BrentfordFC) September 17, 2024

Не без сенсацій. "Фулгем" завітав у гості до першого в історії переможця Футбольної ліги Англії і поїхав ні з чим. У серії пенальті команди пробили по 17 ударів. Команда з Чемпіоншипа вибила колектив з АПЛ.