Кварацхелия и компания собираются в Дивизион А? Грузия – Чехия 4:1. Обзор матча и видео голов

2 weeks ago 10
ARTICLE AD BOX

Підопічні Саньоля впевнено розпочинають груповий етап у дебютному для себе сезоні в Лізі В. Господарі відкрили рахунок до перерви, а у першій половині другого тайму знищили опонента – Грузія забила тричі за 13 хвилин.

Хвіча Кварацхелія та Гіоргі Чакветадзе оформили гол+пас. Ближче до завершення основного часу гості відзначилися голом престижу. На 75-й хвилині на полі з’явилися представники українських клубів – Шота Нонікашвілі з ЛНЗ та Гіоргі Гочолейшвілі, який зараз виступає у “Копенгагені” на правах оренди. Іраклі Азаров увесь поєдинок провів на лаві запасних.

Команди створили приблизно однакову кількість моментів (удари 12-10, у площину 6-5), але робота воротарів істотно відрізнялась. Гіоргі Мамардашвілі зробив 4 сейви.

10 вересня “хрестоносці” гратимуть на виїзді проти Албанії, а “локомотив” прийматиме Україну.

• Більше новин зі світу футболу читайте в режимі Live у Telegram UA-Football

Дивіться огляд матчу 1-го туру Дивізиону В Ліги націй 2024/25

Тбілісі. Стадіон ім. Михаїла Месхі

Грузія – Чехія 4:1

Голи: Кварацхелія, 33 (п), Чакветадзе, 53, Мікаутадзе, 63, Кочорашвілі, 66 – Калвах, 80