Друга ліга. Перемоги Локомотива, дублів Полісся та Руху, поразка Скали 1911

Відбулися чергові матчі Другої Ліги України.

ФК Нива Вінниця

ФК Нива Вінниця 28 вересня 2024, 18:02

Сьогодні, 28 вересня, відбулися матчі восьмого туру Другої ліги України.

Група А

У першій грі Полісся-2 у гостях обіграло Реал Фарму з рахунком 2:1. Перемогу житомирській команді забезпечили голи Денієлса Радзенієкса та Дімітара Трайкова. У господарів поля єдиний м'яч забив Сергій Барсуков.

Реал-Фарма — Полісся-2 1:2
Голи: Барсуков, 76 — Радзенієкс, 4, Трайков, 44.

У другому матчі Пробій був сильнішим за Скалу 1911 з рахунком 2:0. Авторами голів став Богдан Оринчак, який вийшов на поле на старті другого тайму та оформив дубль.

Пробій — Скала 1911 2:0
Голи: Оринчак, 59, 64.

У третій зустрічі дубль львівського Руху обіграв дубль тернопільської Ниви з рахунком 1:0. Єдиним голом відзначився Михайло Дзюнь. При цьому тернопільська команда грала у меншості з 35 хвилини після вилучення Олександра Гереги.

Самбір-Нива-2 — Рух-2 0:1
Гол: Дзюнь, 70.

Група Б

У першому матчі київський Локомотив впевнено обіграв вінницьку Ниву з рахунком 3:0 завдяки голам у виконанні Івана Романчука, Павла Західного та Романа Захарчука, який зрізав м'яч у свої ворота.

Локомотив — Нива 3:0
Голи: Захарчук, 19 (автогол), Романчук, 58, Західний, 90+1.

Насамкінець Гірник-Спорт та Тростянець переможця не виявили. Матч закінчився без забитих м'ячів із рахунком 0:0.

Гірник-Спорт — Тростянець 0:0