Директор Вереса: Билеты в ВИП-комнату, в скайбокс, которые стоят 2000 грн, раскупаются одни из первых

2 months ago 22
ARTICLE AD BOX

Виконавчий директор "Вереса" Микола Чещовий розповів про те, як формується політика клубу за ціною квитків на домашні матчі.

– Про вартість квитків. Дуже багато вболівальників нам пишуть, що в нас дуже дорого. Із чого складається ця ціна?

– Ціна формується із видаткової частини організації матчів, загалом із видаткової частини клубу. Це стаття доходів. Якщо докладно про це говорити, звісно, ​​це комунальні платежі, освітлення, опалення у зимовий період, витрати на утримання газону.

Аграрна частина нашого клубу – її, можливо, ніхто не бачить, але нам ставили високі оцінки якості нашого газону. Команди-суперники, які приїжджають до нас, постійно хвалять наш газон – це 100 відсотків, я особисто чув від людей. Це також завдяки тому, що ми несемо на це витрати – добрива, накриття, опалення, полив.

Тобто уявіть масштаби всіх цих витрат на утримання стадіону, утримання газону, полів, тренувальної бази – все ж таки хочуть бачити клуб, що грає тут. Тому ми розуміємо, що все це зашито у вартість квитка, це нормально.

Ми бюджетуємось, зазвичай бюджет прописуємо на півроку – з липня по грудень. Далі у нас у грудні контрольна точка, ми прописуємо ще на 2-е коло бюджет, і ми маємо статті доходів та статті витрат. Одна із статей доходів – квитки на стадіон.

Так, ми зробили невелике підвищення цін на квитки на деякі сектори. У нас реально квитків, які по 200 гривень лишилися – це більша частина місць на стадіоні, це 38 відсотків. І ми бачимо, що сьогодні продаються квитки перші не за 200 гривень, а ті, які у нас коштують максимальну вартість – 500 гривень.

Я не говорю про квитки у ВІП-кімнату, у скайбокс – вони коштують 2000 гривень. І щоб нікого просто це не дивувало, їх купують так само, їх викуповують перші. Я розумію, що є різні можливості у людей, різні верстви населення, але ми залишили 38 відсотків місць на стадіоні по 200 гривень.

Ми ж бачимо цю статистику, як квитки продаються, щодня її знімаємо. Перші квитки продаються за 500 гривень, згодом продаються по 300-400, в останню чергу люди купують по 200 гривень квитки.

Тут я не можу сказати, в чому логіка, але повторююсь: 38 відсотків, це близько тисячі з копійками місць – це 200 гривень. Є право вибору. І якщо, наприклад, порівнювати з іншими клубами, у нас не найдорожчі квитки. Кому цікаво – може просто зайти на інстаграм-сторінку будь-якого футбольного клубу чи касовий сервіс та поцікавитись, скільки у них коштують квитки.

У "Верес" не найдорожчі квитки, але все ж таки хочуть бачити і далі "Верес" найвідвідуванішим клубом, все ж таки хочуть бачити і далі заповненість трибун, відчувати цю атмосферу та емоції. Все ж таки пам'ятають матч з "Епіцентром", коли люди приходили після роботи, хто не встигав, але все одно йшли та йшли на 2-й тайм.

Read Entire Article