Дешам – о поражении Франции от Италии: Не хватало сил на защиту

2 weeks ago 10

Учора відбувся матч першого туру Ліги націй - Франція – Італія. Збірна Франції поступилася "скуадрі адзуррі" з рахунком 3:1.

Головний тренер "Ле Бльо" Дідьє Дешам прокоментував поразку Франції:

"Ми дуже добре почали матч, робили хороші речі, але були не в змозі підтримувати рівень упродовж усієї гри. Суперник покарав нас за наші помилки. Ми досить умілі для того, щоб робити щось хороше з м'ячем. Ми зустрічалися з добре організованою збірною Італії, і вона карала нас за вільні зони. Я завжди був і залишаюся відповідальним за те, що відбувається.

У другому таймі ми програли занадто багато єдиноборств. Ми самі давали супернику необхідні інструменти. Складно тримати суперника під пресингом протягом 90 хвилин. У нас не було ресурсів для цього. Ми грали у відкритий футбол, але не вистачало сил на захист".

Нагадаємо, у другому турі збірна Франції зіграє проти збірної Бельгії.