Второй разгром кряду от житомирского клуба. Черноморец – Полесье 1:4. Обзор матча и видео голов

1 month ago 22

Підопічні Ашура закріплюються серед лідерів чемпіонату. “Зграя” приїхала в гості до “моряків” і забила тричі ще до перерви. Господарі змогли відповісти лише дальнім ударом Богдана Бутка.

“Полісся” завдало 18 ударів по воротах (11 у площину), тоді як “чорно-сині” лише 7 разів намагалися влучити у володіння Волинця.

Кіпер одеситів Артур Рудько, незважаючи на розгром, часто рятував свою команду. На його рахунку 7 сейвів. Також він спочатку відбив другий пенальті, але пропустив на добиванні. Варто відзначити, що “Полісся” багато порушувало правила, хоча повністю тримало гру під своїм контролем (18-6 за фолами).

Житомирський клуб тимчасово виходить на другу сходинку (10 очок). Після перерви на матчі збірних команда прийматиме “Верес”, а підопічні Бабича поїдуть в гості до “Інгульця”.