Болонья врятувалася від поразки в матчі з Комо перед зустріччю з Шахтарем

1 month ago 19

Перша перемога для команди Сеска Фабрегаса після повернення до найвищого дивізіону Італії була близько, але втримати її не вдалося.

гравці Комо, Getty images

гравці Комо, Getty images 14 вересня 2024, 18:05

У рамках четвертого туру італійської Серії А Комо приймав на своєму полі Болонью.

Підопічні Сеска Фабрегаса повели в рахунку вже на п'ятій хвилині завдяки автоголу Казале, а на початку другого тайму Кутроне подвоїв перевагу новачка найвищого дивізіону.

Утім, учаснику цієї Ліги чемпіонів вдалося скоротити своє відставання на 76-ій хвилині завдяки Кастро, а вже у компенсований час Ілінг-Джуніор врятував для Болоньї нічийний результат — 2:2.

Нагадаємо, у першому турі ЛЧ Болонья зіграє з донецьким Шахтарем. Матч заплановано на 18 вересня.

Комо — Болонья 2:2
Голи: Казале (аг), 5, Кутроне, 54 -  Кастро, 77, Ілінг, 90+1

Комо: Аудеро — Йовіне, Кемпф, Доссена (Гольданіга, 67), Морено — Роберто (Браунедер, 88), Перроне — Стрефецца (Маццітеллі, 88), Пас Мартінес, Фадера (Да Кунья, 78) — Кутроне (Белотті, 78)

Болонья: Скорупські — Пош, Беукема, Казале (Лукумі, 80), Міранда — Фройлер, Ебішер (Фаббіан, 46), Побега — Орсоліні (Кастро, 63), Даллінга (Ілінг, 63), Одгор (Ндоє, 80)

Попередження: Йовіне, Морено — Побега