АПЛ. Ливерпуль – Ноттингем Форест 0:1. Гости поздравили Слота с первым поражением

6 days ago 2

Після міжнародної перерви ЛФК приймав на своєму полі “Ноттінгем”. Проблеми з реалізацією у сукупності з якісною грою кіпера гостей позбавили “червоних” можливості заробити бодай один пункт.

Вже на 17-й хвилині Луїс Діас міг відкривати рахунок, але м'яч зачепив стійку. На 25-й чудову нагоду мав Діогу Жота, який впритул пробив зльоту по центру воріт, але Матц Селс врятував свою команду. Згодов воротар видав блискучий сейв після удару Алексіса Макаллістера.

В середині другого тайму Морган Гіббс-Вайт віддав пас на Ентоні Елангу, який пробив в лічених сантиметрах над перекладиною. Це був перший дзвіночок для господарів. На 72-й хвилині “Ноттінгем” вийшов уперед – Каллум Хадсон-Одой під час контратаки отримав передачу в вільну зону і пробив повз безпорадного голкіпера.

Пізніше Каллум апелював до арбітра після падіння у штрафному майданчику, а Еланга змарнував вихід віч-на-віч. У “Ліверпуля” була хороша нагода на 89-й хвилині, але Вірджил Ван Дейк завдав удару трохи вище поперечини.